urbaneco.pl
 

kontakt

 

Pracownia Urbaneco jest dynamicznie rozwijającą sie firmą powstałą w 2010 roku, wspartą na wcześniejszej 5-letniej praktyce projektowej jej założycielki Moniki Skrzypczak. Specjalizujemy się w projektowaniu urbanistycznym.

Nasze realizacje to zagospodarowanie przestrzeni, zarówno obiektami: mieszkalnymi jedno i wielorodzinnymi, usługowymi i przemysłowymi jak również obiektami infrastruktury technicznej tj. gazociągi i elektrownie wiatrowe. Przeprowadzamy dokładne analizy uwarunkowań przyrodniczych i prawnych, a nasze opracowania zawsze stoją na najwyższym poziomie.

Urabneco każde zadanie projektowe traktuje indywidualnie, szukając adekwatnej odpowiedzi w kontekście i specyfice miejsca, oczekiwaniach inwestora i założeniach programowo-ekonomicznych. Przyjęte rozwiązana są wynikiem znalezienia właściwej idei przewodniej jako optymalnego algorytmu przestrzennego, który jednoznacznie, z konsekwencją określa funkcję terenu. Wysoka jakość oferowanych usług oraz terminowość, sprawiły, że firma szybko zyskała stałych klientów zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego, a jej pozycja w branży dynamicznie rośnie.

Co nas odróżnia od konkurencji ?

Nasz zespół tworzą doświadczeni urbaniści, a także specjaliści z dziedzin około urbanistycznych, co pozwala nam na pracę w interdyscyplinarnym zespole planistycznym.

Nasze projekty zawsze poprzedzone są analizą przestrzeni na podstawie wizji terenowych, dokumentacji inwentaryzacji urbanistycznej i fotograficznej, dzięki temu nasze opracowania są przemyślane i pozwalają na racjonalne wykorzystanie przestrzeni.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne i informatyczne, co pozwala nam na optymalizację czasu pracy i kosztów.

Obszar naszej działalności stanowi teren całego kraju.

Wiemy, że zadowolony Klient to Klient, który poleci nasze usługi innym, dlatego satysfakcja Zamawiającego jest dla nas sprawą priorytetową!